שמלות כלה וינטאג'​

שמלות כלה וינטאג' הן שמלות קלאסיות וייחודיות למדיי. כיום, ישנן כלות רבות, אשר רוצות ליהנות מכל העולמות, גם משמלת כלה מיוחדת אשר איש לא ראה וגם מתחושת נוחות ומראה קלאסי אשר ישרתו את צורך הנוחות וימנעו את תחושת הסרבול והכובד אשר מאפיינות שמלות כלה מנופחות וגדולות. עם שמלות כלה וינטג' את תרגישי את האלגנטיות העוטפת את גופך.

שמלות כלה וינטג', הנתפרות בהתאם למבנה גופה של הכלה בסטודיו של נעה ואיילת, מיועדות לכלות עם דרישות מיוחדות אשר מבינות שהיום בניגוד לעבר, בשביל יופי כבר לא צריכים לסבול! שמלות כלה וערב המוצגות ונמכרות בסטודיו שלנו, יענו לך על הצרכים הנ”ל מבחינת העיצוב והנוחות כאחד וכל זאת לכבוד הערב המרגש בחייך.

שמלת כלה וינטג' – שמלה מיוחדת לכלה מיוחדת

שמלת כלה וינטאג' כאמור מתאפיינת בקו קלאסי ועדין, ובכל זאת מורכבת מפרטים רבים כגון: מלאכת מחשבת, ייעוץ ראשוני, מדידות הכלה, הבנת הצורך וטעמה האישי של הכלה, והקפדה רגישה על העיצוב הנכון עבורה; כל זאת בכדי שהכלה תהיה מרוצה מהתוצאה הסופית.

שמלות הכלה שלנו בסגנון הוינטג' קיימות במגוון רחב מאוד של סוגים ובואריאציות שונות הכוללות: טולים, בדים נופלים, גזרות שונות, אורכים שונים, שמלות כלה מקסי ושמלות כלה מיני. לך נותר רק לבחור את השמלה שלך על פי טעמך האישי.

אנחנו מאמינות שעיצוב נכון של שמלת כלה וינטג' מתחיל בדרך ועבודה משותפת של המעצבת והכלה, תוך מתן ערך מוסף מתוך ידע והבנה והתאמת שמלה בהתאם לטעם הכלה ומבנה גופה.